Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Actualizare PUG

Știri și evenimente

31-05-2021

INVITATIE DE PARTICIPARE

Invitație de participare la procedura de atribuire a contractului de lucrari având ca obiect: Lucrari de refacere punte pietonala metalica.

22-03-2021

Amenajament pastoral

HCL aprobare Amenajament pastoral

Anunt de intentie actualizare PUG
22-02-2021

Anunt de intentie actualizare PUG

Anunț public referitor la "Actualizarea Planului Urbanistic General și a Regulamentului Local de Urbanism al comunei Solonț, județul Bacău"

11-12-2020

AMNISTIE FISCALA

Guvernul a aprobat o OUG în care e prevăzută o amnistie fiscală propusă de Ministerul Finanțelor pentru dobânzi, penalitãți și alte accesorii datorate de firmele și persoanele fizice care vor restanțele pânã la data de 15 decembrie 2020.

Persoanele interesate se pot adresa la compartimentul impozite si taxe din cadrul primariei comunei Solonț.

12-11-2020

Invitatie de participare

" Refacere pod peste paraul Cucuieți, zona Diaconu si punte pitonala, zona Muraru Consdtantin"

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.